Prawie 30 lat doświadczenia

Poznaj nasz zespół

Założyciel NE / Lektor j. Angielskiego

Beata Kulik-Borkowska

Od ponad 25 lat uczę dzieci, młodzież i osoby dorosłe, a od 1999 roku prowadzę szkołę języków obcych New England.

Pamiętam, że w wieku pięciu, sześciu lat uwielbiałam bawić się w szkołę – oczywiście ja byłam nauczycielką, a uczniami moje lalki i misie. Jak wielka była moja radość, gdy mama kupiła mi pierwszy dziennik – miałam wtedy sześć lat. A wierzcie mi w tamtych latach takie rzeczy można było dostać tylko „spod lady”.

Mam w życiu wiele pasji: konie, podróże, taniec, fotografia, dobre jedzenie, książki – głównie książki Camilli Läckberg i Carlosa Ruiza Zafóna. Uwielbiam muzykę filmową, klasyczną i Depeche Mode. Ciągle odkrywam nowe pasje, poznaję ciekawych ludzi. Ciągle poszukuję, mam głód wiedzy. No cóż, życie jest takie ciekawe. Lubię otaczać się ludźmi, którzy mnie inspirują, od których mogę uczyć się nowych rzeczy. Chcę chłonąć życie wszystkimi moimi zmysłami. Ciągle powtarzam, że mam jeszcze mnóstwo rzeczy do zrobienia.

A wracając do mojej największej pasji, czyli uczenia – zawsze chciałam stworzyć miejsce, gdzie uczniowie będą czuć się jak u siebie w domu. Pamiętam moment kiedy pierwszy raz usłyszałam to od jednego z uczniów. Łezka zakręciła mi się w oku. Razem z całym zespołem dokładamy wszelkich starań, aby tworzyć miejsce, gdzie uczniowie będą czuć się swobodnie, będą akceptowani a jednocześnie będą uczyć się języków obcych.

Lektor j. Niemieckiego

Pani Ola

W New England pracuję ponad 20 lat. Mimo, że uczę języka niemieckiego to kocham Toskanię i podróże w egzotyczne miejsca. Chętnie jeżdżę nad Bałtyk, mam kota i psa, a wolne chwile spędzam czytając książki – uwielbiam skandynawskie kryminały – i grę w brydża.

Lektor j. Angielskiego

Pani Kasia L.

Poza nauczaniem uwielbiam sama się uczyć. Optymistycznie patrzę na rzeczywistość, relaksuję się przy książce. Uprawiam nordic walking, jestem fanką Jamesa Bonda. Zbieram magnesy z podróży.

Lektor j. Angielskiego

Pani Kasia w.

Miłośniczka języków, kotów i słodkich wypieków. Uczę języka angielskiego. Zawsze szukam czegoś nowego do nauki. Niereformowalna marzycielka i aspirująca pisarka, która w wolnych chwilach ucieka w świat powieści fantastycznych. Hobbystycznie prowadzę książkowe konto na Instagramie @zapisanawksiazkach, gdzie dzielę się swoją pasją czytelniczą, piszę recenzję i polecam książki. Poza tym chadzam na piesze wędrówki i pogrążam się w rozmyślaniach.

Sekretarka

Pani Marta

Jestem szczęśliwą mamą małego urwisa Mikołaja. Lubimy razem spędzać czas na grze w piłkę, malowaniu i czytaniu książek. W deszczowe dni chodzimy na spacery. Kocham święta Bożego Narodzenia, lampki, zapach choinki i płomień palących się wieczorem świec. Zależy mi na rozwoju osobistym i zawodowym.

we love them

Opinie naszych uczniów